افتتاح دو پروژه انکشافی در مربوطات ولسوالی خاکجبار ولایت کابل

noor_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۸ - ۱۳:۳۹
1

کار دو پروژه انکشافی در مربوطات شورا های زندان و گل قلعه ولسوالی خاکجبار ولایت کابل از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات به کمک مالی موسسه اکتد زیر چتر و نظارت رياست احیا و انکشاف دهات ولایت کابل پیش برده می شود توسط محترم مولوی عبدالرحمن حلیم معین مالی و اداری وزارت احیا و انکشاف دهات افتتاح  و آغاز گردید.

یکی آن پروژه پاککاری کانال و جغل اندازی و هموار کاری سرک می باشدکه به مصرف 332930 افغانی به طول 960 متر در قریه گل قلعه این ولسوالی تطبیق می گردد که با تکمیل شدن آن 200 جریب زمین زراعتی تحت آبیاری قرار می گیرد. با تطبیق این پروژه برای 47 تن از باشنده گان محل 808 روز کاری ایجاد گردیده و 57 خانواده قریه متذکره از آن مستفید خواهند گردید.

پروژه دیگر در شورای زندان ولسوالی خاکجبار به مصرف 9100701 افغانی شامل پاککاری کانال به طول 150 متر، پاککاری کاریز به طول 505 متر و پاککاری ذخیره های آب زراعتی شامل چهار ذخیره به ظرفیت 5099 متر مکعب آب بوده که 150 جریب زمین زراعتی از آن آبیاری می گردد. با تطبیق این پروژه ها برای 106 نفر 805 روز کاری ایجاد گردیده و 132 خانواده از آن مستفید خواهند گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۴۵
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی جاذبوی در مربوطات ولسوالی نورگل ولایت کنر

یک شبکه آبرسانی جاذبوی در مربوطات قریه شولیت  ولسوالی نورگل ولایت کنر  به کمک مالی  موسسه AHF ، همکاری تخنیکی موسسه SEARCH زیر چتر و نظارت ریاست احیا و انکشاف دهات آن ولایت تکمیل و به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۳۹
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی در مربوطات ولسوالی میزان ولایت زابل

یک شبکه آبرسانی در مربوطات ولسوالی میزان ولایت زابل به ارزش (3) میلیون (637) هزار افغانی به کمک مالی اداره یونیسف، همکاری تخنیکی موسسه (ORD) زیر چتر و نظارت ریاست احیا و انکشاف دهات آن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۴:۳۳
Background image

آغاز کار یک شبکه آبرسانی در مربوطات مرکز ولایت لوگر

کار یک شبکه آبرسانی به ارزش( ۶ ) میلیون و( ۲۵ ) هزار افغانی در قریه نوآباد بابوس مرکز ولایت لوگر توسط مولوی محمد قاسم "راشد" رئیس احیاء و انکشاف دهات آن ولایت آغاز و افتتاح گردید.

این. . .

BACK TO NEWS